Зворотний дзвінок
Каталог товарів
alt

Про нас

Вітаємо Вас!

Наша компанія є постачальником нових запчастин на автомобілі Audi, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, Kia, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Skoda, Subaru, Toyota, Volkswagen, Volvo. Тож серед асортименту в понад 100 тисяч деталей ми підберемо необхідну запчастину на ваше авто.

Які переваги ми забезпечуємо своїм клієнтам?

Розповімо більш детально про те, чим для вас буде вигідним замовлення запчастин саме у нас:

  • Ми володіємо складами по всій території України. Це допомагає вам отримати свою покупку без зайвого тривалого очікування.
  • Ми працюємо понад 10 років, добре знаємо свою справу та маємо контроль якості запчастин. Це означає, що ви будете впевнені в надійності придбаних у нас деталей, які встановите на свій автомобіль.
  • Ми пропонуємо оптимальні ціни на запчастини, оскільки маємо налагоджене пряме постачання, купуючи товар у Туреччині та Польщі. Це економить ваш бюджет.
  • У нас можливе відтермінування оплати на 14 днів, а для постійних клієнтів діють вигідні знижки за персональною системою. Також працює бонусна програма для тих, хто рекомендує нас іншим та сприяє розширенню нашої мережі.
  • Ми забезпечуємо доставку за свій рахунок, що робить придбання суттєво економнішим. Доставка щотижня здійснюється за маршрутом Луцьк — Рівне — Житомир — Вінниця — Хмельницький — Тернопіль — Луцьк.

Ми пропонуємо не лише оригінальні запчастини до автомобілів, але й якісні аналоги, що суттєво розширює можливості автовласників по ремонту. Закуповуємо автозапчастини за кордоном, тому пропонуємо низькі ціни на нашу продукцію. Маємо базу кросів та замін на оригінальні деталі. А з кожним клієнтом працює персональний менеджер.

Наша компанія гарантує надійність

Нам довіряють не лише клієнти, які купують автозапчастини на свої авто, а й підприємства. Серед партнерів: ТОВ «ГрейсАгро», ТОВ «Охорона - Київ», ТзОВ «ЮОН», ПП «Наутілус», ТОВ «АК Плюс», ТОВ «Райз Агро», ТОВ Промислова група «Голдвуд», СГПП «Несвіч», ТОВ «Дивиком», СГ «Юско Агро», ТОВ «Проджект Офіс», ТОВ «Агро-Регіон Бориспіль», ТОВ «Фірма Ерідон», Волинський обласний центр соціальних служб, ТОВ «Епіцентр К», ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури», ПП «Скіфи», ТОВ «Марбет», Луцький спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування, ТОВ «Полтава-Сад», ТОВ «Бренвель».

Такий широкий список партнерів — результат нашого сумлінного та відповідального ставлення до своєї справи. Тож співпраця з нами буде вигідною та зручною як для фізичних, так і юридичних осіб. Наш спеціаліст супроводжуватиме її на кожному з етапів.

alt

Досвід більше 10 років

Знання, накопичені за роки роботи, дозволяють кваліфіковано підібрати деталі до автомобіля.

alt

Ефективне ціноутворення

Завдяки нашим власним складським приміщенням та місцевим постачальникам ми отримуємо оптові ціни та пропонуємо їх нашим клієнтам.

alt

Розширена гарантія

На наші запчастини надаються різноманітні гарантії, які показують, що ми піклуємося про наших клієнтів.

Товарів у кошику: 0

Загальна сума
0 грн.